1 / 8
Печка на пелет (Pecka na pelet) 35KW
114.990 МКД
10.04.2022 13:14

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Печка на пелет 35KW
Нова печка на пелет со вклучено прво вклучување и бесплатна достава до дома.

Power 35 kW
Heated area 700 m³
Dimensions 1643 / 572 / 713
Efficiency 93%
Fuel Pellet Φ6-Φ8

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од: Претпријатие

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам