1 / 1
Type-C Adapter Polnac za Macbook Pro i Mac Book Air
3.500 МКД
Цената е фиксна
14.09.2022 12:06

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Nov polnjac za Macbook Pro i Macbook Air

61Wati 3000 den
87Wati 3500 den
komplet so Type-C kabel


Garancija 6 meseci

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам