1 / 4
Se prodava masina za melenje na kafe
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2019 16:23

Македонска Каменица / Делчево

Seprodava masina za melenje na kafe,zacuvana i vo mnogu dobra sostojba,minimalno koristena.Motor 3.7W ,raboti na trofazna struja. Cena po dogovor.
tel. 077960100

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

abv
Потврден огласувач
077960100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам