1 / 5
SE PRODAVAAT NIVI PO NOVIOT PAT NA LIPEC !
1 €
26.01.2019 14:12

Виница / Виница

Квадратура:

6500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat tri nivi po noviot pat na Lipec
1 vo bukov rid - 6,5 dekara
2 vo zavoj po noviot pat za lipec - 2,5 i 4,5 dekara

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072214766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам