1 / 11
ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА
2 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 00:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модели и бои по ваши димензии!!!

👉Посетете го нашиот салон каде ќе ви го демонстрираме начинот на користење и сите детали поврзани со нив, при што стручно ќе ви помогнеме во вашиот избор.

📌 Адреса: Бул: М.Т.Гологанов бр.60
Центар-Скопје
☎️ Закажи термин за земање мерки 071/ 256-296 ☎️
🏠 Ваш дом. Ваша приказна.

Нудиме секаков вид на решенија за вашите прозори, повеќе на линкот: https://delodekor.mk/zavesi/

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Delo Dekor Trejd Skopje
Bul.M.T.Gologanov br.60 Skopje
Потврден огласувач
071834184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам