Logo

Topppp ponuda!!!!

Број на оглас: 3152904 | Објавен на: 06.11.2019, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 101

Tип на делови: Останато

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови делови останати после затворање на дуќан со авто делови !
Водна пумпа за лада нива 1.200ден
Зглобови за Z-101 (топ квалитет) 800ден
Крстачи за лада нива 300 ден

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 VLaDe

Потврден огласувач