1 / 12
AKCIJA CEVLI ZA SNOWBOARD 30€.CIZMI,SKII,PANTALONI,PALTA.
30 €
30.11.2021 17:56

Велес / Велес

A K C I J A
Cizmi za Snowboard za samo 30€.
Uvoz od Švajcarija
Tel: 070/681-904
Viber: 0038970681904
Isprakam po Kargo Ekspres

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам