1 / 8
Плац Стопански двор ОБИКОЛНИЦА Plac Stopanski Dvor OBIKOLNIC
42 €
18.05.2022 01:19

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3397 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Na ledinata nad kluckata. Otvoren pogled kon Skopje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070231324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам