Logo

Nov izduv auspuh Akrapovič за Beverly 350 ST

Број на оглас: 3155418 | Објавен на: 25.06.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Издувниот систем

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов издув Akrapovic за Beverly 350 ST.
Нов, некористен.
Бр. за контакт: 077771711

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Dime

Потврден огласувач