1 / 2
Деловен простор 112 m2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2019 22:27

Штип / Штип

Квадратура:

112 m²

Греење:

Друго

Се изнајмува деловен простор/ дуќан од 112m2. Опремен со греење и ладење, видео надзор, wc просторија и мала канцеларија.
Веднаш вселив!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
38970270051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам