1 / 4
Торби за чување/складирање на скии
1 €
01.12.2022 13:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат торби за чување/складирање на скии.
ЦЕНА по договор.
Марка: Brenner
Димензии: 200 x 35 cm

Телефон за контакт:
070/339-067 Борис

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Драгана
Потврден огласувач
076611179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам