1 / 3
Polovni telefoni
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2019 22:52

Гостивар / Гостивар

prodavam Iphone 4s mnogu dobro socuvan komplet ispraven so polnac i org kutija cena po dogovor dajte ponuda moze i zamena za nekoja druga teh. roba samo ne telefon isto taka prodavam i nekolku drugi postari tel so polnaci site ispravni vidi na slika i tie cena po dogovor

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
076542121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам