Logo

Амортизери за Jeep Grand Cherokee 99-05

Број на оглас: 3155900 | Објавен на: 11.09.2019, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee WJ

Tип на делови: Амортизација Амортизери

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 задни амортизери Bilstein за Jeep Grand Cherokee wj. Во добра состојба со уште 70-80 посто на нив. Извадени се заради подигање на возилото. Амортизерите се за возило со фабричка висина. Дополнително продавам екстендери за нив од 5см.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Dragoljub

Потврден огласувач