1 / 1
se prodava masina za kafe
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2019 00:14

Охрид / Охрид

Se prodava dobro odrzana masina za kafe, cena oi dogovor.
tel.za kontakt 075450382

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

pere coce
Потврден огласувач
075450382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам