1 / 12
Викенд куќа до Воденица3
60 €
30.07.2020 14:39

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

65 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се изнајмува нова Викенд куќа до Воденица3 опремена со комплетна кујна, спална соба и тоалет. Цената е за цел викенд за две особи или за семејство со две деца.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Мартин
Потврден огласувач
075497578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам