1 / 7
PIKADO SO MAGNETNI STRELKI
1.000 МКД
06.04.2022 13:19

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novo pikado so magnetni strelki dimenzii 60 x 60 cm. Pikadoto e spakuvano vo limena cilindricna kutija koja go pravi lesno za prenos. Cena 1000 den.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

Gerber
Потврден огласувач
071264065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам