1 / 8
Sklopki grebenasti prekinuvaci
1 МКД
26.08.2020 11:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Grebenasti sklopki EMO od 10-630A
Izraboteni po najnovite internacionalni standardi za kvalitet, so provereni materijali i najdobri ceni
Napraveni za da traat!

Link do katalog:

http://emos.mk/wp-content/uploads/2017/05/Catalog-EMO-full.pdf

Informacii na tel: 046/611-491
077/888-850
e-mail: contact@emos.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од: Претпријатие

EMOS Ohrid
15-ti Korpus 1A
Потврден огласувач
046611491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам