1 / 5
Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 dizel,198kw
1 €
18.06.2019 13:44

Штип / Штип

Vo ekstra sostojba so dozvolena nosivost od 14250kg i dve mesta za sedenje...
info na tel 071441444

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

autoking2
Потврден огласувач
071 441 444 / 078 213 333 / 078 669 666/
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам