Бараме мајстори за во производство ПВЦ Столарија
40.000 €
Цената не е фиксна
31.08.2020 21:54

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Фирма од скопје има потреба од мајстори за работа во погон за производство на алуминиум и пвц столарија (со искуство мин 1 год.). Број на работни места 4 (четири). Вработување на неопределено време.
Пратете ваше CV или интерес на следниов маил или јавете се:
drvopromskopje@yahoo.com
Моб.076/235-999

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Дрво Пром
Потврден огласувач
076235999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам