1 / 8
FUJITSU STYLISTIC Q775 Procesor core i5 - 5Generacija
450 €
30.06.2021 07:25

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Големина на екранот:

14" инчи

Prodavam FUJITSU STYLISTIC Q775 Procesor core i5. 5-generacija. 4GB-RAM 13.3"display i 128GB. M2 memorija.Tabletot e zver.Za podetalni informacii i ocenki poglednete na forumi na internet. Tabletot e MADE IN JAPAN

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам