1 / 3
parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.12.2022 15:08

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

plac 2000 m2
poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamena .mestoto ja opfakja ostrata krivinata kako sto e oznaceno.
izvrsena transformacija na zemjisteto
kp dihovo parcela br 657/1 imoten 100109

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
070317798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам