1 / 2
ДУЌАН ВО ЧАРШИЈА
1 €
23.03.2023 19:37

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Od delovniot prostor, koj se naogja vo samata Ohridska Carsija, se iznajmuvaat prviot, vtoriot kat i potkrojeto, (prizemjeto veke e iznajmeno).
Za povekje informacii tel. - 070 580 580.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам