1 / 7
Slika
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 01:50

Куманово / Куманово

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi).
slikata e pogodna za vo kafici,teretani i za vo soba...
dimenzii na slikata se : 95 x 66cm
PS: Dajte ponuda !


Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Се продава од:

Sale
Kumanovo
Потврден огласувач
070811812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам