1 / 6
Garnitura
1 €
Цената не е фиксна
30.01.2019 17:10

Кичево

Se prodava garnitura(trosed,dvosed,fotelja) so gratis drvena masicka.

Detska so dve krevetcinja

Za poveke info na:
072221019

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
072221019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам