1 / 7
Original novi kozni QUIKSILVER Cizmi (чизми) od Anglija
5.300 МКД
27.11.2021 13:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam skroz NOVI (unisex),originalni QUIKSILVER čizmi.
Napraveni se od kombinacija na bežov antilop,kafeava koža i drug materijal.
Broj 38 EU (5 UK , 6 US).
Čizmite se originalni Quiksilver,kupeni i doneseni od Anglija.
Ne vršam nikakva zamena.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070667716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам