1 / 1
Delovi za fiat bravo 1.9 jdt
123.690 €
Цената не е фиксна
31.01.2019 10:40

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Na delovi 075356788

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
075356788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам