1 / 8
Passat 1.6 TDI
6.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 18:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION
77 kw, 105 ks 2010 god
Poseduva full oprema
- abs, klima, start/stop, elektricni prozori, senzor za dozd, senzor za svetla, tempomat, limiter za brzina, greaci na sedista, dva originalni klucevi, sistem protiv prolizguvanje,radio so dopir .....
Napraven e kompletrn servis, smenet rebrast kais, zategaci, vodna pumpa, maslo, site filtri i novi amortizeri.4 novi gumi i nov akumulator!
Registriran do Januari 2024 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mende
Потврден огласувач
070389620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам