1 / 5
prodavam kombinirka
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2020 20:36

Берово / Берово

se prodava kombinirka (diht,cirkular, busalica, ), sirina 60 cm, ili mozna zamena za druga pomala masina, do 35-40 cm sirina ili dajte predlog za zamena

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070220597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам