1 / 3
Prodazba i montaza na laminat 8mm AC4 prva klasa
720 МКД
28.02.2023 13:25

Гази Баба / Скопје

Laminat 8mm AC4 32 klasa komplet laminat filc lajsni montaza I dostava 680 den

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
078407829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам