1 / 10
Magsafe2, 60Wati, Adapter polnac za Macbook Pro/Air/Retina
1.500 МКД
14.09.2022 12:06

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Nov adapter polnac za Macbook Pro, Retina, Air

Snaga 60 wati
Konektor magsafe2, pogledajte sliki

Nov, so garancija 6 meseci

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам