1 / 3
Dukjan vo pazarot vo Struga
950 €
16.04.2022 01:18

Струга / Струга

Квадратура:

18 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Prodavam dukjan vo pazarot vo Struga na 1 sprat,odma na vlez

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070352998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам