Logo

Мулти алат PARKSIDE

Број на оглас: 3160568 | Објавен на: 10.10.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.600 МКД
3.800 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Мулти алатот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 310 вати, наменет за сечење, стружење, брусење, работи со принцип на осцилирање, со потенциометар за регулација на осцилации и лесна промена на делови за работа. Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  VASKO

Потврден огласувач