1 / 6
Seat Leon 1.9 TDI 105 ks. 2006 god..
1 €
09.02.2019 13:35

Берово / Берово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Seat Leon 1.9 TDI 105 ks. 2006 god..
- KLIMATRONIK -- LADI ODLICNO..
-- TEMPOMAT.
-- BORD KOMPJUTER.
-- AIR BAG
-- REGISTRIRANA do 17.07.2019 GODINA.
-- SO ZELEN KARTON.
-- REALNI KM:200.000.
-- MAGLENKI.
-- SERVO.
-- ABS.
-- CENTRALNO.
-- FABRICKO CD RADIO.
-- 2 KLUCEVI.
-- REDOVNO SERVISNA.
-- ALUMINSKI BANDASI.
-- DVA PARA GUMI LETNI + ZIMNI.
-- PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA...
TELEFON ZA KONTAKT:070-373-743..
TELEFON ZA KONTAKT:070-373-743..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам