1 / 5
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA
150 €
16.12.2022 00:08

Битола / Битола

Број на соби:

1,5

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Tomaki Dimitrovski 22

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola, nasproti Grckiot konzulat. So plateni trosoci.
Zoran 070 750929

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
070750929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам