1 / 2
MIX-8 Нов аудио миксер погоден за DJ
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 11:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Осум канален миксер, никогаш не користен!

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070220355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам