1 / 6
Trosed
6.000 МКД
Цената не е фиксна
19.05.2022 20:31

Автокоманда / Скопје

Se prodava trosed dobro socuvan funkcionalen e bez mehanizam se izvlekuva i se pravi spalna

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076611112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам