Logo

Tashna za laptop Lenovo original

Број на оглас: 3162656 | Објавен на: 08.01.2020, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи

Вид на оглас: Се продава


mnogu malku koristena lenovo original kupena 3500 denari

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Marjan