1 / 1
Se prodava kuka so povolna cena
14.000 €
Цената е фиксна
06.02.2019 03:33

Македонски Брод

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Dimitar vlahov 10

Se prodava kuca vo Makedonski Brod nasproti policiskata stanica ,kucata e izgradena od kamen renovirana vednas vseliva,kucata ima prizemje i sprat.spratot se sostoi od dnevna i trpezarija golem hodnik spalna i kupatilo i golem balkon .,i prizemje so dve golemi prostorii.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075522214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам