1 / 4
Temperatura konroler
1.800 МКД
09.03.2022 20:31

Гостивар / Гостивар

Se prodava ured za reguliranje na sakanata temperatura vo prostorot.digitalen displey.novi.
Golemina*Pola kutija cigari
Moze da sluzi za frizideri inkubatori,klimi,webasto.greenje ladenje i sl

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам