Logo

Циркулар 1500w PARKSIDE

Број на оглас: 3163582 | Објавен на: 10.10.2019, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.000 МКД
6.200 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 1500 вати, наменет за сечење во дрво и пластика, можност за сечење под агол од 0 до 45 степени лево и десно, големина на пила до 210 мм. со ласер за прецизно сечење. Во кутија со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  A.D.

Потврден огласувач