1 / 1
Plac se izdava
1 МКД
08.03.2023 14:27

Охрид / Охрид

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador, direktno na noviot avtopat, tamponiran

https://goo.gl/maps/1WLQXVwk3dR2

Poveke informacii na tel. 075/212-514

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Vele
Потврден огласувач
075212514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам