1 / 9
Sharan 1.9 tdi 116ps Per pjes za delovi
11 €
03.03.2023 10:54

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per pjes
Za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nevo
Потврден огласувач
071220065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам