1 / 1
SONY WIRELESS SLUSALICI
3.000 МКД
29.06.2022 22:10

Прилеп / Прилеп

Bez zicni slusalici novi ne otpakunani proizveduva mnogu visok kvalitet na zvuk dlaboka dinamika domet 15 metri

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Djimi
Потврден огласувач
071278776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам