1 / 1
Zapocnete sopstven biznis
По Договор
31.05.2019 09:21

Аеродром / Скопје

Категорија:

Бизнис, Осигурување

Пол:

Не е важно

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

ДАНИВЕЛ КОНСАЛТИНГ ДОО СКОПЈЕ

Барате работа? Зошто да не започнете свој сопствен бизнис?
Ние ви нудиме
* Регистрирање на фирма во Централен Регистар на Република Македонија за само 6000 ден.
* Најповолна проценка на оснивачки влог
* Пофесионално, брзо и квалитетно извршување на сметководствени, книговодствени услуги и даночно советување.
* Првиот месец од работењето гратис сметководствени услуги
Во зависност од вашите потреби може да ви понудиме еднократни и поединечни услуги како и правни услуги кои ги вршиме за вас во соработка со адвокатска канцеларија во Скопје.
За подетални информации ве молиме да не контактирате на следните телефонски броеви:
Даниела 072 234 838
или на mail адреса: danivelkonsalting@gmail.com
Можете да не посетите и во нашата канцеларија лоцирана во управната зграда на Раде Кончар, на 1 спрат во населба Аеродром, Скопје.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од: Претпријатие

Danivel Konsalting
Потврден огласувач
071318203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам