Logo

NISSAN L35.095/04

Број на оглас: 3164557 | Објавен на: 10.05.2019, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Се продава ТМВ марка NISSAN L35.095/04, во добра состојба, произведено 1995 година

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Екопроект-Ко ДОО (претпријатие)

Потврден огласувач