1 / 5
Fiskalen Aparat DUNA Severec
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.04.2020 09:23

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov Fiskalen Aparat DUNA Severec Koristen samo 1 Mesec.
Tel: 071450788

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071450788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам