Popravka na kompjuteri i mobilni telefoni
По Договор
05.02.2019 18:03

Кисела Вода / Скопје

Profesionalna Dijagnostika i servis za vasiot kompjuter / laptop, se sto vi e potrebno hardver i softver.
Servis na mobilni telefoni promena na ekrani, konektori za polnenje instalacija na softveri kako i se ostanato.
Isto taka instalirame navigacija so najnovi mapi 2018 na site uredi mobilni telefoni i tablet kompjuteri ili gps uredi.
Najniski ceni na site uslugi.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Мобили телефони

Се продава од:

Servis
Потврден огласувач
078849920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам