1 / 8
SLEP SLUZBA 24/7
2 €
17.05.2022 11:03

Битола / Битола

Slep sluzba na vozila i zemjodelska mehanizacija traktori masini gradezni matrijali vo sekoe vreme..moze i nadvor od mk...kontakt tel:
076 996 388
076 996 388
075 996 388

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076996388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам