1 / 12
Se izdavaat luksuzni apartmani
1 €
Денес 09:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vanco Pitoseski 5, Ohrid

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletno opremeni so klima, TV, wi-fi, masina za perenje. Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vo blizina na ezeroto.
Se izdava i garsonjera 35m2 kompletno opremena, maksimum moze da spijat 4 osobi.
Kontakt- Nadica 075 677 177

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

nadiagold6@hotmail.com
Потврден огласувач
075677177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам