1 / 5
prodavam stolarska masina profesionalna
1 €
Цената не е фиксна
27.05.2022 22:50

Охрид / Охрид

prodavam stolarska masina profesionalna kupena od stolar . Ima nekolku operacii strug, abrihter, busilica. ima monofazen motor koj ne raboti abrihterot e sirok
20 cm cena 250 evra tel. moze i zamena za sanitarija , plocki i slicno
isto taka prodavam i Brenta marka westfalia 350 wati 1500 obrtai cena 120 evra
tel 078=998=235

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам